Ravida Kliinik on taastusravi kliinik Tartus

Meie taastusarstid on kõrgelt kvalifitseeritud ja kaasaegsete teadmistega.

Patsiendiga tegeleb tihedalt koostööd tegev meeskond.

Leiame kiired vastuvõtuajad, et vältida kaebuste krooniliseks kujunemist.

Igale patsiendile läheneme individuaalselt ja lähtutame tema vajadusetest.

Süveneme patsiendi kaebustesse ja vajadusel konsulteerime teiste erialade spetsialistidega.

Pakume lisaks nõustamisele ka mitmeid valule kiiret leevendust pakkuvaid tehnikaid.

Ravida kliinik on asutatud taastusarstide poolt, et pakkuda patsientidele asjatundlikku ja kvaliteetset taastusraviteenust, mis põhineb kaasaegsetel teadmistel ja arvestab patsientide individuaalsete vajadustega, ilma pika ootejärjekorrata.

Meie juurde on oodatud inimesed, kes soovivad kiiret ja efektiivset lahendust erinevatele tervisehäiretele, või soovivad võimalikke probleeme ennetada.

Vastuvõttu läbiviiv taastusarst teeb vajadusel tihedat koostööd teiste eriarstidega, et hulgiprobleemidega patsiendile pakkuda mugavat lahendust ja vältida ajakulukat eriarstide konsultatsioonide vahet jooksmist.

Miks me avasime eravastuvõtu?

Igapäevaselt töötades Tartu Ülikooli Kliinikumis taastusarstidena, puutume pidevalt kokku probleemiga, et patsient jõuab taastusarsti juurde liiga hilja. Ta on oma valuga käinud mitme erialaspetsialisti juures, oodanud pikkades järjekordades, tarbinud mitmeid ravimeid,

kuid lahendust oma valule ei ole saanud. Valu on selleks ajaks kestnud mõnikord pool aastat või enam.

Tegemist võib olla lihtsa probleemiga, mis võis algselt tingitud olla näiteks sundasendist või ülekoormusest töö juures. Sellele lisandus stress ja mure oma tervise pärast, probleemi püsides võimendus valu  ja tavalised valuvaigistid enam ei toiminud. Välja kujuneb omaette haigus – krooniline valu.

Puutume sageli kokku sellega, et patsiendile on tehtud kalleid uuringuid, kust ei selgu valu põhjus. Patsient jõuab mõnikord

vastuvõtule teadmisega, et tema valule ei olegi ravi ja sellega peab elama. Taastusarsti vastuvõtu eesmärgiks on jõuda valu tegelike põhjusteni ja koostöös patsiendiga leida valule leevendus.

Taastusravi vastuvõtt

Meie arstid:

Dr. Merle Rokk

Dr. Merle Rokk

taastusarst

DR Ly Carlman

Dr. Ly Carlman

Taastusarst

Füsioteraapia Tartus