fbpx

Oma töös pean kõige olulisemaks patsiendi ära kuulamist, patsiendi seisundi hindamist ja individuaalset lähenemist ravimeetodite valikul. Taastusravis ei saavuta mitte midagi ilma patsiendipoolse panuseta, mis on isegi olulisem kui spetsialistide poolt läbiviidavad raviprotseduurid. Patsient peab aru saama, mis temaga toimub, mis on tema kaebuste põhjused ja ainult heas koostöös on võimalik edu saavutada.

Merle Rokk

Dr. Merle Rokk​

 Tartu Ülikooli arstiteaduskonna lõpetasin 1991 aastal. Olen lõpetanud taastusravi residentuuri 2006 aastal ja sellest ajast töötanud Tartu Ülikooli
Kliinikumis.

 Olen ennast pidevalt täiendanud nii Eestis kui välismaal. Mul on suur kogemus meeskondlikus taastusravis, koostöös teiste
spetsialistidega.

 Lisaks ravitööle õpetasin üle 10 aasta Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis füsioterapeute ja jätkuvalt õpetan Tartu Ülikoolis arstitudengeid ning juhendan residente.

 Olen pädev erinevate funktsioonihäirete taastusravis ja teen mitmeid raviprotseduure, nagu liigessiseseid süsteid, valu ja lihaspingete leevendamiseks kuivnõelravi (dry needling), ortopeedilist manuaalteraapiat, kinesioteipimist.

 Mul on pikk kogemus botuliintoksiini süstete alal, millega saab ravida närvisüsteemikahjustuse korral tekkivat spastilisust, liighigistamist ja ennetada vananemist loomulikul ja efektiivsel moel.